Ułatwienie spłaty długów klientom

Oddzielanie ludzi od ich pieniędzy nie jest łatwym zadaniem. Przekonanie dłużników do spłaty zadłużenia z tytułu zaległych należności jest jeszcze trudniejsze. Twoi agenci windykacji mają ciężką pracę podczas negocjacji spłaty zadłużenia. Twoim obowiązkiem jest zapewnienie im wszystkich narzędzi potrzebnych do odniesienia sukcesu. Musisz uprościć dłużnikom regularne dokonywanie płatności lub spłacać ich salda. Wygoda i łatwość użytkowania to kluczowe elementy. Poniższe informacje zawierają wiele opcji ułatwiających klientom dokonywanie płatności kartą kredytową, kartą debetową lub ACH.

Warto zobaczyć: programy księgowe i magazynowe

Opcja spłaty zadłużenia nr 1: Interactive Voice Response (IVR)

Interaktywna odpowiedź głosowa lub IVR w skrócie to system płatności, który umożliwia klientom dokonywanie płatności kartą ACH, kartą kredytową i kartą debetową przez telefon. Program jest dostępny przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Twoi klienci nie rozmawiają z rzeczywistą osobą, co oczywiście eliminuje konieczność płacenia pracownikowi. Zamiast tego wchodzą w interakcje z automatycznym systemem płatności telefonicznych.

Dostęp do programu płatności IVRE Savvy’ego można uzyskać za pomocą bezpłatnego numeru lub bezproblemowo zintegrować z istniejącym systemem telefonicznym. Dzwoniący po prostu wybierają numer, a następnie otrzymują nagrany skrypt, który kieruje ich do menu opcji płatności. Dokonanie płatności jest tak proste, jak wykreślenie niektórych cyfr na klawiaturze.

Opcja spłaty zadłużenia nr 2: Zapłać według tekstu

Ponad osiemdziesiąt procent amerykańskich konsumentów tekst na co dzień. W rzeczywistości jest to najczęściej używana funkcja telefonu komórkowego. Jednak większość agencji windykacyjnych nie włącza opcji płatności za tekst do menu opcji płatności. Pay by Text to system płatności, który umożliwia klientom dokonywanie płatności kartami ACH, kartami kredytowymi i kartami debetowymi za pośrednictwem wiadomości tekstowych wysyłanych z ich telefonów komórkowych. Działa tak jak standardowa wiadomość tekstowa z niewielką różnicą. Dłużnik wysyła SMS-a do firmy przetwarzającej płatności, która rozlicza transakcję między dłużnikiem a agencją windykacyjną.

Korzystając z Pay by Text, dłużnicy mogą szybko, łatwo i bezpiecznie dokonywać płatności na zaległe zadłużenie. Jeśli dłużnicy są objęci planem płatności, mogą wyrazić zgodę na otrzymywanie wiadomości tekstowych zawierających datę płatności i bieżące saldo. Dłużnicy mogą odpowiedzieć, wysyłając SMS-em słowo „zapłać”. Ta funkcja pozwala im natychmiastowo płacić za konto, które zapisali w swoim pliku użytkownika. Nie ma łatwiejszej płatności niż ta. Dłużnicy otrzymują wiadomość tekstową z odpowiedzią, aby potwierdzić otrzymanie płatności.
Opcja spłaty zadłużenia nr 3: internetowe rozwiązania w zakresie płatności internetowych

Dłużnicy są coraz bardziej wygodni, płacąc swoje zaległe należności przez Internet. To nie jest przyjemna aktywność. Chcą to zrobić szybko, łatwo, a następnie zapomnieć o tym, aż do następnej płatności jest należna. Rozwiązania internetowe w zakresie płatności internetowych osiągają dokładnie to. Udostępniając tę ​​opcję, znacznie zwiększa ona stawkę spłaty zadłużenia, windykacji, zbierania pieniędzy, które dłużnik będzie dokonywał płatności. Właściciel agencji ds. Windykacji ma również dodatkowe korzyści. Płatności internetowe online są znacznie szybsze do przetworzenia i wyczyszczenia.

Finansowanie może nastąpić w kilka sekund zamiast dni. Efektem końcowym jest poprawa przepływów pieniężnych dla Twojej firmy. Zautomatyzowane płatności pozwalają także zaoszczędzić na kosztach osobowych, zmniejszając liczbę roboczogodzin. Na przykład, po zintegrowaniu internetowego rozwiązania płatności internetowych z systemem kontroli papieru nie trzeba już być fizycznie rejestrowane i zdeponowane. Nie musisz zajmować się ani nawet przechowywać żadnych danych karty kredytowej lub debetowej. Aktualizacje na konta dłużników są obsługiwane i rejestrowane automatycznie.

Może Cię również zainteresuje: tapety na telefon

Dodaj komentarz