Przetwarzanie płatności online dla Twojej organizacji non-profit

Organizacje non-profit nie istniałyby bez darowizn. Ważne jest, aby dawcy mogli w jak największym stopniu przyczynić się do sprawy. Celem tego artykułu jest wyjaśnienie, w jaki sposób technologia płatności zwiększa darowizny dla Twojej organizacji non-profit. Wyjaśnia również, w jaki sposób działa ten proces i dlaczego potrzebne są bezpieczne rozwiązania do przetwarzania płatności internetowych.

Jak technologia przetwarzania płatności internetowych zwiększa darowizny

Polecamy ten serwis: busy w Rzeszowie na wynajem

Przetwarzanie płatności online, przetwarzanie kart kredytowych, non-Profite dni darowizn gotówkowych szybko kończą się. Dzisiaj ludzie spędzają dużo czasu przy użyciu swoich komputerów, smartfonów, tabletów i innych urządzeń elektronicznych z dostępem do Internetu. Technologia przetwarzania płatności online umożliwia dawcom przekazywanie darowizn bezpośrednio z tych urządzeń za pomocą kart kredytowych, kart debetowych lub płatności ACH.

Zapewnienie ofiarodawcom wygodnych opcji darowizn jest kluczem do zwiększenia środków na cele charytatywne. Technologia płatności online jest również ważna, ponieważ pomaga poszerzyć źródła przychodów. Mogą również skorzystać z portalu darowizny / płatności, aby skonfigurować powtarzające się prezenty, opłacić składki członkowskie, zakupić produkty pozyskiwania funduszy i zarejestrować się w celu zbierania funduszy. Technologia przetwarzania płatności internetowych znacznie zwiększa również prawdopodobieństwo, że donatorzy będą realizować swój zamiar dotacji.
Jak działa proces płatności

naszywki na zamówienie

Jak już wiesz, technologia płatności online umożliwia dawcom przekazywanie darowizn za pośrednictwem urządzeń elektronicznych. Oto, jak działa ten proces:

Dawca przekazuje darowiznę przez Internet za pomocą swojej karty kredytowej lub debetowej.
System przetwarzania płatności online sprawdza, czy informacje finansowe dawcy są poprawne oraz czy dostępne są środki na pokrycie transakcji.
Jeśli transakcja zostanie zatwierdzona, darowizna zostanie zdeponowana bezpośrednio na koncie bankowym organizacji non-profit.

Dlaczego bezpieczne i bezpieczne rozwiązania do przetwarzania płatności online są niezbędne

Zabezpieczanie danych osobowych i finansowych Twoich darczyńców jest koniecznością przy przyjmowaniu darowizn przez Internet. Nie ufałbyś sklepowi internetowemu, który nie zabezpieczy informacji o Twojej płatności – darczyńcy czują to samo co o twojej miłości. Zadaniem procesora płatności jest zapewnienie, że twoja technologia płatności internetowych jest bezpieczna. Twój procesor płatności powinien być zgodny ze wszystkimi standardami bezpieczeństwa kart płatniczych (PCI). W przeciwnym razie organizacja charytatywna może zostać ukarana karą i grzywnami, jeśli dojdzie do naruszenia bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz